Firmę IP Polska tworzy zespół osób zafascynowanych dynamicznym rozwojem nauki i nowymi odkryciami technologicznymi. Profesjonalne podejście do biznesu, przejrzyste warunki zakupów, gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz niezawodny serwis, z każdym dniem umacniają naszą pozycję na rynku. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i jesteśmy otwarci na sugestie, które usprawnią naszą współpracę.

W naszej ofercie znajduje się innowacyjna technologia z dziedziny aparatury do diagnostyki medycznej i weterynaryjnej. Produkty spełniają surowe europejskie normy dotyczące jakości produktów oraz ochrony środowiska naturalnego. Sprzęt diagnostyczny posiada certyfikat medyczny, który potwierdza, że lekarz dokonujący badania posługiwał się wysokiej klasy sprzętem gwarantującym dokładność wykonanych pomiarów.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane zgodnie z normami ISO 9001:2000, a ich jakość jest potwierdzona certyfikatami CE i RoHs. Urządzenia diagnostyczne są zgodne z wymaganiami dyrektywy Unii Europejskiej nr 93/42/EEC.

Cel:

Dostarczanie technologii i produktów nowoczesnych, niezawodnych, prostych w obsłudze oraz przyjaznych środowisku. Pragniemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które zaspokoją Państwa potrzeby.Koncepcja:

Wyznaczanie trendów na rynku nowoczesnych technologii, których zastosowanie ułatwi codzienną pracę.

Nasi klienci mogą być pewni:

braku ukrytych kosztów,

otrzymania niezbędnych certyfikatów (np. CE, ISO),

gwarancji minimum dwunastomiesięcznej,

doskonałej jakości oferowanych produktów.


Partnerzy: Edan Instruments Inc.Dane firmy:
IP Polska Sp. z o.o.
ul. Świętej Teresy 105
91-222 Łódź
Tel. 42 2960 142, 42 2960 144
E-mail: bok@ultrasonografy24.pl