Monitor pacjenta iM60 z kapnografem

Monitor przeznaczony jest do monitorowania wszystkich grup wiekowych pacjentów.
Unikalny kapnograf EDAN G2 CO2.
Kolorowy, dotykowy monitor TFT LCD 10.4 cala.

12 870,37 zł Netto
13 900,00 zł Brutto
Ilość

  • Gwarancja certyfikowanych produktów Gwarancja certyfikowanych produktów
  • Darmowa wysyłka od 500 zł Darmowa wysyłka od 500 zł

Dzięki szerokiej gamie opcjonalnych parametrów seria iM jest w stanie zaspokoić większość wymagań klinicznych od oddziałów ogólnych po jednostki kardiologiczne, od oddziałów intensywnej terapii po sale operacyjne.

Zastosowane algorytmy programowe (szczególnie iMAT™ dla SpO2 oraz iCUFS™ dla NIBP) oraz dostęp odpowiednich akcesoriów, kardiomonitory te mogą służyć do monitorowania najmniejszych pacjentów (noworodków).

Dzięki zastosowaniu ekranu wysokiej rozdzielczości, urządzenia te pozwalają na wyświetlenie do 13/11 krzywych dynamicznych jednocześnie na ekranie w trakcie monitorowania pacjenta.

Monitor przeznaczony jest do monitorowania wszystkich grup wiekowych pacjentów, ale dodatkowa możliwość rozbudowy o pomiar EtCO2 w strumieniu bocznym, w technologii pozwalającej na bardzo niską prędkość próbkowania (regulowaną dla dorosłych i noworodków), zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo pacjentów neonatologicznych. Monitory serii iM wyposażone są w wygodny na oddziale neonatologicznym system pracy w trybie nocnym (ze zminimalizowaną jasnością podświetlenia ekranu oraz podświetlonymi przyciskami funkcyjnymi).

Monitory serii iM pozwalają na komunikację z systemem szpitalnym za pośrednictwem HL7 poprzez wbudowany interfejs komunikacji przewodowej lub Wi-Fi. Poza tym, monitory pozwalają na podłączenie do systemu przywołania personelu, synchronizacji defibrylatora, podłączenie do sieci centrali pielęgniarskiej i inne.

Katalog iM60 znajdziesz TUTAJ.
Klientów którzy wybrali naszą ofertę znajdziesz TUTAJ.

MED_IM60