Maseczki chirurgiczne 3-warstwy, EN 14683. 50szt

Idealny komfort i potwierdzona skuteczność.
Maseczki typu II, filtracja powyżej 98%.
Zgodnie z normą EN14683 spełniają kryteria dla masek typu II.

71,30 zł Netto
77,00 zł Brutto
Ilość

  • Gwarancja certyfikowanych produktów Gwarancja certyfikowanych produktów
  • Darmowa wysyłka od 500 zł Darmowa wysyłka od 500 zł

Maseczka ochronna na gumkę o uniwersalnym zastosowaniu. Zwiększa higienę zabiegu i zapewnia skuteczną ochronę. Komfortowa w użytkowaniu. Maseczki typu II, filtracja powyżej 98%. Mocowanie na gumki oraz drucik usztywniający na nosie pozwalają na idealne dopasowanie maski do twarzy dla maksymalnej ochrony. Opakowanie zawiera 50 sztuk w pudełku. Kolor niebiesko-biały.

Maseczka ochronna – większa higiena zabiegu. Niejałowa maska chirurgiczna na gumkę to produkt jednokrotnego użytku, który podczas operacji lub innego zabiegu minimalizuje ryzyko przeniesienia bakterii czy drobnych zanieczyszczeń. Trzy warstwy materiału sprawiają, że maseczka odznacza się wysoką skutecznością ochrony i wytrzymałością na uszkodzenia.

Potwierdzona skuteczność.

Zgodnie z normą EN14683 spełniają kryteria dla masek typu II. Maski chirurgiczne typu II zapewniają optymalną ochronę dzięki najwyższej skuteczności (powyżej 98%) i odpowiedniemu przyleganiu do twarzy umożliwiając jednocześnie swobodne oddychanie. Produkt jest klasyfikowany jako wyrób medyczny, co potwierdzają badania oraz medyczny certyfikat CE.

Idealny komfort.

Maseczka została wykonana z materiałów dobrego gatunku, które mają zdolność do przepuszczania powietrza. W związku z tym, maska umożliwia łatwe oddychanie, co jest szczególnie ważne podczas wielogodzinnych zabiegów. Ponadto, wszyta gumka gwarantuje idealne dopasowanie do twarzy użytkownika. Dzięki temu, używanie maski ochronnej na gumkę jest bardzo praktyczne, wygodne i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Mocowanie na gumkę oraz drucik usztywniający na nosie pozwalają na idealne dopasowanie maski do twarzy dla jeszcze większej ochrony.

Wygodne opakowanie.

Maski ochronne sprzedawane są w praktycznych opakowaniach po 50 sztuk. Certyfikowane (certyfikat CE TUV Rheinland GmbH i deklaracja zgodności).

MED_AKC5