Ultrasonograf Acclarix AX3 VET

Najnowszy ultrasonograf dla weterynarii.
Aparat łączący zaawansowane funkcje ultrasonograficzne z łatwością obsługi znaną ze smartfonów.
Szerokopasmowe głowice weterynaryjne.

43 518,52 zł Netto
47 000,00 zł Brutto
Ilość

  • Gwarancja certyfikowanych produktów Gwarancja certyfikowanych produktów
  • Darmowa wysyłka od 500 zł Darmowa wysyłka od 500 zł

Acclarix AX3 VET - najnowszy ultrasonograf dla weterynarii.

EDAN, jeden z liderów ultrasonografów weterynaryjnych, wprowadził do oferty nowy model usg do badania zwierząt. To pierwszy aparat usg pracujący na cyfrowej platformie Android, łączący zaawansowane funkcje ultrasonograficzne z łatwością obsługi znaną ze smartfonów, z panelem reagującym na gesty.

Cały szereg innowacyjnych rozwiązań (adaptacyjne obrazowanie tkankowe, automatyczne obrazowanie przestrzenne, Doppler adaptacyjny, autooptymalizacja obrazów) pozwala na pełną koncentrację lekarza na badaniu i bardziej precyzyjnej diagnozie, z ograniczeniem do minimum sterowania czy regulacji sprzętu. Przez to badanie trwa znacznie krócej, generuje mniejszy stres u pacjenta a uzyskane obrazy mają wyjątkową jakość.

Do ultrasonografu AX3 oferujemy szerokopasmowe głowice weterynaryjne, dzięki którym możliwe są badania różnych pacjentów, od chomików do dużych psów. Standardowo, wyposażony jest aplikacje specjalistyczne dla wielu małych zwierząt. Nowością jest głowica kardiologiczna P7-3Q dedykowana do echo małych zwierząt, pracująca w zakresie od 3 do 7 MHz.

Prosimy o zapoznanie się z prezentacją AX3 VET którą znajdziesz TUTAJ.
Katalog AX3 VET znajdziesz TUTAJ.
Klientów którzy wybrali naszą ofertę znajdziesz TUTAJ.

VET_AX3